Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru z Nagrodą Główną w kategorii FORMA PROMOCJI TARGOWEJ na Targach Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych LUBLIN 2017
Jest nas już
26896

dojrzałeś do zacydrowania?

wpisz DATĘ URODZENIA:

Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności

Jest nas już
26896

Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru z Nagrodą Główną w kategorii FORMA PROMOCJI TARGOWEJ na Targach Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych LUBLIN 2017

W dniach 7-8 grudnia 2017 roku na terenie Targów Lublin, została zorganizowana czwarta edycja Private Label Show, czyli nowoczesnych targów business to business dedykowanych profesjonalistom z branży marek własnych. Celem realizacji imprezy jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych. Stoisko naszego stowarzyszenia odwiedziło wielu gości, był czas na rozmowy i  promocję produktów naszych członków co docenili organizatorzy targów przyznając naszemu stowarzyszeniu Nagrodę Główną w kategorii FORMA PROMOCJI TARGOWEJ.

Targi są organizowane z myślą o wystawcach którzy rozwijają produkcję w segmencie marek własnych (dotyczy to zarówno produktów food oraz non-food). Podczas dwóch dni imprezy została zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG- począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych. Targi służą  także prezentacji możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowaniu kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi przedsiębiorstwa dlatego też nie mogło zabraknąć naszego stowarzyszenia i promocji  produktów naszych członków.